Jėgos aitvarų žiemos malonumaiNorint tokiose sąlygose kaifuoti reikia turėti aukščiausio lygio inventorių. Labai svarbios snieglentės antivibracinės savybės, ilgis, apkaustų pado danga B3 smūgius sugeriantis gelis, snieglentės batų pado konstrukcija absorbuojančia smūgius ir vibraciją. Visa ši inventoriaus kokybės visuma kartu su gera čiuožimo technika leidžia maksimaliai mėgautis bet kokiose sąlygose ir jei vienas ar keli dalykai neatitinka aukščiau paminėtų parametrų – Jūs kankinsitės. (Kaip pavyzdį galėčiau paminėti, kad prie tokių pat sąlygų ir visų analogiškos slidinėjimo technikos 10-ies kaituotojų daugiausia kaifuos tas, pas ką geriausias ir tobulai suderintas inventorius. Ta pati diena ant sniego vienam gali būti geriausia, o kitiems 9-iems žmonėms viena blogiausių.) Tereikia pagalvoti ką jūs lengviausiai galėtumėte pakeisti ar patobulinti. Pvz.: inventorių ar savo čiuožimo techniką. Pradėkite nuo lengviausio t.y. inventorius, nes šiam reikalui tereikia šiek tiek investicijų, o čiuožimo technika reikalauja daug įdirbio, laiko, pastangų, noro ir sąlygų. Jūsų pasirinkimas įtakos tolesnį jūsų tobulėjimą. Tie kas negali sau leisti gerinti inventoriaus palinkėsiu užsidirbti daugiau pinigų, o šiuo momentu būti reiklesniam savo čiuožimo technikai. Pradėkite nuo savęs, o jei galite samdykite profesionalų instruktorių, nes geri pradiniai įgūdžiai leis lengviau tobulėti ateityje. Linkiu mylimo darbo ir tobulėjimo Jūsų pasirinktose srityse. Smagus poilsis leidžia uždirbti daugiau pinigų. Inveskuokite į save ir tai atsipirks šimteriopai. Smagaus sporto !Prie tokio greičio sniego danga ir reljefas vertė visą laiką būti susikaupusiam ir neatsipalaiduoti nei sekundei, nes jėgos aitvaras gali iškrėsti pokštą ir „lygiame” kelyje.
Kai nepučia slidinėjame Latvijoj „Milzkalns” 2013

Jūsų dėmesiui naujas ”Žiedo” spotas visiems skoniams

Kai sniego danga plona mėgstame palakstyti su kalnų slidėmis. Greičiai paprastai būna beveik dvigubai didesni, nei su snieglente.

Deginamės. Pradedantiesiems nerekomenduotina.

3 kartus peršoku per kito jėgos aitvaro stropas čiuožiančio priešpriešais ( trečią kartą šokdamas vos liečiu stropas su savo snieglente, visi šuoliai buvo planuoti specialiai).