Kontaktai

Jėgos aitvarų ir  burlenčių instruktorius Artūras Dudėnas
PASIEKIMAI:
2023 m. Pasaulio jėgos aitvarų Woo Freestyle Kite World Nr.2
2023 m. Europos jėgos aitvarų Woo Freestyle Kite Europe Nr.2
2023 m. Lietuvos jėgos aitvarų Woo Freestyle Kite Lithuania Nr.1
2022 m. Pasaulio jėgos aitvarų Woo Freestyle Kite World Nr.2
2022 m. Europos jėgos aitvarų Woo Freestyle Kite Europe Nr.1
2022 m. Lietuvos jėgos aitvarų Woo Freestyle Kite Lithuania Nr.1
2021 m. Pasaulio jėgos aitvarų Woo Freestyle Kite World Nr.2
2021 m. Europos jėgos aitvarų Woo Freestyle Kite Europe Nr.1
2021 m. Lietuvos jėgos aitvarų Woo Freestyle Kite Lithuania Nr.1

Neoficialus Lietuvos burlenčių greičio Rekordas nuo (2015.07) Max Speed: 63,16 km/h GPS Results V6
Neoficialus Pasaulio jėgos aitvarų ant ledo su kalnų slidėmis greičio Rekordas nuo 201? m. (data  bus patikslinta) Max Speed 121,13 (kada oficialus pasaulio rekordas  Skandinavijoj buvo užfiksuotas 107 km/h)
Neoficialus Lietuvos jėgos aitvarų ant ledo su pačiūžomis greičio Rekordas nuo 2015.03 mėn. Max Speed 77,11 km/h
Neoficialus Lietuvos wing-surfing ant ledo su kalnų slidėmis greičio Rekordas nuo 2020 m. (data  bus patikslinta) Max Speed 77,02 km/h

El.paštas: naish@splius.lt
Mobilaus telefono numeris:+370-601-20477, miestas – Šiauliai
Artūras Dudėnas You Tube kanalas
Artūras Dudėnas Facebook profilis
Artūras Dudėnas Instagram profilis

Jėgos aitvarų – kaitavimo kursų vedimo stažas vasarą / žiemą 18-a metų + burlenčių stažas 22-u metai,  viso buriavimo patirtis 40 metų, wakeboarding 8 metai.

arturas

Skambink ir teiraukis visais klausimais susijusiais su buriavimu, kaitavimu, čiuožimu vandens slidėmis, slidinėjimu kalnų slidėmis ar snieglente , ekstremaliomis pramogomis.Mokslai ir patarimai norintiems pradėti buriuoti su burlente. Kursai pažengusiems. Vandens starto, greito posūkio mokykla, šuoliai, triukų mokymasis ir analizė.Konsultacijos burlenčių inventoriaus tinkamo pasirinkimo klausimais pradedantiems ir pažengusiems.Jėgos aitvarų pradžiamokslis ant vandens ar sniego. Kursai pažengusiems: šuoliai, triukų mokymasis ir analizė. Konsultacijos jėgos aitvarų tinkamo inventoriaus pasirinkmo klausimais pagal fizinį ir psichologinį pasiruošimo lygį. Jėgos aitvarų atsarginių dalių keitimas,”Octopus” sitemos pūslių ventylių tvarkymas. Suplyšusio jėgos aitvaro siuvimo/puslių klijavimo,keitimo/remonto/tiuningo klausimai ir konsultacijos.


Burlenčių instruktorė Dalia Dudėnienė ( buriavimo burlente stažas 13 metų). Greičiausia Lietuvos moteris ant vandens.
Mobilaus telefono numeris:+37060077107, miestas – Šiauliai

Skambink ir teiraukis.Mokslai ir patarimai norintiems pradėti buriuoti su burlente.Kursai pažengusiems: greitas išglisavimas, užsikabinimas trapecijos kilpos, burlentės kilpų išnaudojimas, vandens startas, greito posūkio pradmenys, maksimalaus greičio išvystymas.Konsultacijos burlenčių inventoriaus tinkamo pasirinkimo klausimais.Jėgos aitvarų pradžiamokslio, tinkamo inventoriaus parinkimo konsultacijos.Suplyšusių jėgos aitvarų profesionalus susiuvimas (maksimalus pradinės būklės ir aerodinaminių savybių atstatymas su minimaliu vizualiniu pastebimumu).
dalia