Burlenčių kursai

Burlenčių kursai-mokykla

Tai neapsakomas poilsis, ilsiesi ne tik kūnu, bet ir dvasia. Ant vandens protas atsilaisvina nuo pašalinių minčių, esi tik Tu ir Gamta !

Jei turi begalinį norą buriuoti burlente nusipirk inventorių ir mėgaukis gerai praleista kiekviena diena ant vandens !

Per daugelį metų supratome, kad jei žmogus tikrai nori buriuoti burlente, tai greičiausias ir trumpiausias kelias apsisprendimui nusipirkti savo pirmąjį buriavimo inventorių, tada natūraliai atsiranda noras kuo daugiau kartų atvažiuoti prie vandens, o pabandymas „jei patiks buriuosiu” mažai ką duoda, nebent pažintinį jausmą. Paprastai per bandymą/us nelabai išeina pajusti malonumą. Norint pajusti malonumą reikia įdėti daug darbo ir praleisti nemažai laiko ant vandens, o šiam reikalui reikia turėti savo inventorių. Mes stengiamės mokyti tik tuos žmones, kas tikrai nori buriuoti, o ne ieško tik trumpalaikio laiko praleidimo. Norintis gerai išmokti buriuoti žmogus turi stengtis išnaudoti visus įmanomus vėjus.

Perkant pirmą inventorių tikrai reikia patyrusio buriuotojo patarimo, nes ir nuo amžiaus, kūno sudėjimo, svorio, fizinio pasirengimo, plaukimo vietos gali būti skirtingai parenkamas inventorius. Iš mūsų praktikos žinome, kad su buriavimu nesusijęs žmogus standartiškai nusiperka nelabai sau tinkantį inventorių arba nesuderinamas jo dalis, bei pasenusius modelius ir išsamiau paaiškinus trūkumus būna priverstas dar kartą pirkti. Stenkitės nedaryti tai savarankiškai, geriau pasiteiraukite mūsu, juk patarimai nieko nekainuoja. Mes stengiamės duoti patarimus su perspektyva į priekį 2-3 metams.
Paskambink mums arba susitik ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus.

Dalia   mob.tel.: +370 600 77107
Buriavimo stažas su burlente : 13 metų
dalia
Artūras mob.tel.:  +370 601 20477
Buriavimo stažas su burlente: 22 metai
arturas
Burlenčių buriavimo inventoriaus nuomai nelaikome, jei esi apsisprendęs drąsiai skambink ir teiraukis, mes Tau padėsime įsigyti tinkamą inventorių ir išmokysime buriuoti.
kaitavimo taisykles_2
Kartą mokinys paklausė mokytojo:

-Ar ilgai dar laukti permainų į geresnę pusę?

-Jei laukti, tai ilgai ! – atsakė mokytojas.