Atsarginės dalys Naish

Dėl reikalingos atsarginės jėgos aitvaro dalies rašykite paklausimą (pavadinimu anglišku arba lietuvišku, dėl aiškumo  galite prikabinti nuotrauką) į el.paštą naish@splius.lt arba skambinkite.

Daugelį baro dalių galima pritaikyti ir kitu firmų-brendų barams.

Jei galvojate, kad depowerio virvė, stropa greit nutūks ar baigia susidevėti kita dalis, ar turi tik mažą pažeidimą, nelaukite ir nusipirkite atsarginę, nes ji paves jus tada, kada jus to mažiausiai laukiate. Juk nuo nelaiku pakeistos atsarginės dalies gali priklausyti įrangos, aplinkinių ir svarbiausia jūsų saugumas. Tvarkinga ir patikima įranga – Jūsu geros nuotaikos ir sveikatos garantas ! Nėra blogesnės dienos, kai tu su savo jėgos aitvaru sėdi krante ir kremtiesi, kad laiku nepakeitei reikiamo mazgo, o draugai džiaugiasi malonumais ant vandens.

Pasitikrink įrangą ir pagalvok, ką tau reiktų pakeisti nedelsiant ir ką turėti krante aitvaro kuprinėje. Tau tereikia numatyti tik vieną žingsnį į priekį, kad užsitikrintum visas geras dienas ant vandens !
Naish universal depower2 2014 Naish baras Naish 5-th bungee Naish 2015 Moldet Smart Loop Trim Loop 25cm Fusion Control System Naish bampers Naish bungee Naish Schift depower Naish Snart Loop Naish spare parts Naish universal depower smart loop Naish universal depower

atsargines

Naish cruise control