Palanga kiteboarding
Prie tilto Palanga 2013-09-23

Prie Palangos tilto 2013-09-21

Monciškės Palanga 2013-07-20

Graži saulėta, vėjuota diena Palangoje. Triukų klipe nebus, tiesiog lengvas pasiplaukiojimas, kokio visi nori ir gali. Iškarpyta iš 28 min. nesustojamo plaukimo. Gal kažkiek susikaustęs buvau, nes nemačiau ką filmuoju, o tiesiog nukreipdavau kamerą į tą pusę kur maniau bus įdomiau. Visą plaukiojimą GoPro kamerą laikiau dešinėj rankoje, nes buvo pririšta su stropa prie riešo, kad nepamesti.

P.S.
Žinok, kad pati blogiausia diena ar savaitė darbe, ofise, universitete ar kur kitur užmirši iškart, tik ilipęs į vandenį. Ir po tos geros dienos ant vandens gali buti nors dar mėnesis nesėkmių, bet kiekviena valanda, diena tame mėnesyje ant vandens ar sniego su kaitu ar burlente suteiks neapsakomą malonumą, ištrins neigiamas emocijas, suteiks daugiau jėgu kovoti su nesklandumais, o smegenys pailsės nuo įtampos. O ka bekalbėti jei darbe, biznyje, šeimoje, moksle viskas gerai…tada gausi dar daugiau teigiamų emocijų ir energijos. Tu kaskart lauksi tos minutės, kada galėsi pasiimti teigiamų emocijų porciją ar susileisti savo adrenalino dozę !

Nori ir tu taip smagintis ? Ateik ir prisijunk !

Kiekviena diena ant vandens yra gera diena !


2012.08.23 d. Palangoje kaitavo smagi kompanija: Marius, Darius, Mangirdas, Nerijus, Artūras. Visi kartu buvom nuplaukę iš Monciškių iki Šventosios Akinio spoto, kur bangos buvo dar didesnės ir smagesnės. Plaukiojiom Šventosios upėj, kur bangų visai nėra, tik ribotas plotas. Gryno plaukimo buvo apie 5 val., o geras oras ir puiki nuotaika lydėjo visą kelionę. Smagaus žiūrėjimo ir susitiksim ant vandens.