Apie mus

Apie mus, žaidžiančius su vėju

Jei pučia palankus vėjas mus galite rasti prie Rėkyvos ežero Šiauliuose ar prie Šiaulių jūros (Bubių tvenkinio). Prie Šiaulių jachtklubo bazuojasi burlentininkai, o Bačiūnų pleže jėgos aitvarų megėjai. Taip pat yra kitas privažiavimas prie Rėkyvos ežero iš miesto pusės (Pramonės g. 61 namas) pučiant rytų, pietų ir pietryčių vėjams, pučiant šių krypčių vėjams ten renkasi burlentininkai ir jėgos aitvarų megėjai. Žiemos metu kaituojame vietose kur daugiau sniego.

Jau virš dešimt metų sistemingai tvarkome ir prižiūrime Rėkyvos ežero buriavimo spotų pakrantes: pjauname žolę, renkame šiukšles, plastiko-stiklo butelius, stiklo šukes, naikiname laužavietes. Prašome poilsiautojų nešiukšlinti , bei prevenciškai perspėjame nepalikti šiukšlių ir nekurti laužų. Visi mūsų buriuotojų bendruomenės nariai yra gamtos mylėtojai ir priešininkai gamtos šiukšlintojams ir teršėjams.

Kviečiame prisijungti prie mūsų ir pajusti buriavimo malonumą. Palaipsniui pažinti ir susidraugauti su vėjo ir vandens stichijom.

Būk gamtos draugas ir Tu, nepalik savo aplankytoje poilsevietėje šiukšlių nei prie vandens, nei miške !

Su vėju draugaujame virš 20 metų, todėl galime perduoti žinias, išmokyti, patarti, pakonsultuoti visais jums rūpimais klausimais profesionaliame lygyje.

su_dukra_ant_peciu_smaginames

p.s. kaituoju Palangoj su dukra ant pečių 

Linkime visiems rasti savo mėgiamą hobį, kuris tiktų visai šeimai.

Dalia Dudeniene burlente ir Arturas Dudenas jegos aitvaras Naish

Žmona ir vyras buriuoja/kaituoja kartu.

Žmona ir vyras kaituoja kartu (Dudėnas ir Dudėnienė)1

Žmona ir vyras kaituoja kartu (Dudėnas ir Dudėnienė)2

Mes norime pasidalinti savo aistra buriavimui ir manome , kad kiekviena diena ant vandens ar sniego su teisingu inventoriumi yra gera diena. Mes naudojame įrangą esamų, buvusių pasaulio čempionų ir įsigydami Naish jūs renkatės geriausią.

Rekomenduojame Naish jėgos aitvarus, jėgos aitvarų lentas, burlentes, bures, burlenčių stiebus, gikus, banglentes, hidrokostiumus, hidro batelius, trapecijas, snieglentes, snieglenčių apkaustus, snieglenčių batus, slides ir kitus jų priedus.Remontuojame suplyšusius jėgos aitvarus, keičiame baro saugumo sistemos dalis. Mokome kaituoti jėgos aitvarais ir buriuoti burlente. Teikiame konsultacijas pasirenkant Jums tinkančią įrangą.

Oficialiai atstovaujame patį žinomiausią pasaulyje buriavimo-kaitavimo-sup brendą Naish ir beveik visada turime galimybę pasiūlyti pigesnių brendų produkcijos ar devėtos įrangos.

Sekmės ir pasimatysime ant vandens !

Dalia ir Artūras.