Kaitavimas Rėkyvoje

 
Naujausias video miksas 2 paskutinių sezonų

02-11-2015

02-11-2015Kai baigiasi vėjas vienam spote važiuojam į kitą.

Kartais ieškom vėjo labai linksmai ir nestandariškai !!!

Jau galime mėgautis vasariniu adrenalinu visu 100%2013 įranga: jėgos aitvaras Naish Torch 12m, kaitinė lenta Naish Monarch 134/42cm, trapecija Naish KL Pro, hidrokostiumas Rrd Celsius Ches Zip 5/3mm

Viena smagi diena Rėkyvoje. Filmuota su GoPro kamera, kuri nebijo vandens, bet ir neturi pritraukimo funkcijos. Gal šis klipukas galėtų atspindeti tai ką pamatytų besimaudantis žmogus? Bet tokioje vietoje maudytis „ko gero” nelabai patartina…:) Kartais tokių besimaudančių pasitaiko, tai mes stengiamės būti atidūs ir nekliudyti…Smagaus žiūrėjimo.

Gal Jūs vienas iš šio klipo dalyvių? Jeigu ne, niekada nevėlu prisijungti prie mūsų šaunios kompanijos !Tai pats įspūdingiausias ir ekstremaliausias jėgos aitvarų spotas Rėkyvoje, pučiant šiaurės rytų vėjams, nes prie šio vėjo krypties nepakaituosi niekur, išsskyrus čia. Tiesa šiame spote vienu metu gali išeiti ir grįžti tik vienas žmogus ir tik su pagalbininku. Šio mažo spoto žemė linguoja. Šį spotą pavadinau „Šiaurės rytų EGZOTIKA”, nes ten neapsakomai gražu ir ramu ir jis skirtas tikrai ne pradedantiesiems, nes visur aplink medžiai. Toliau nukritus pavėjui yra tarpai kur išlipti ir paguldyti jėgos aitvarą saugiai,nesuplėšant (žinoma jei padarysi klaidą gali būti ir nuostolių), jei pritrūksta vėjo sugrįžti į starto vietą. Einant krantu čiulba paukšteliai, dūzgia įvairiausi vabzdžiai ant gėlyčių, aplink vien žaluma, o nosį kutena įvairiausių gėlių ir krūmų kvapai. Gamta žmogaus nepaliesta ,kad net širdis dainuoja. Startuoti turi nuo kranto į vandenį. Gylis iš kart didelis. Šis spotas ne silpnų nervų žmonėms, psichologiškai turi būti pasiruošęs ir nuostoliams ir kaito nuleidimui miške, bei parėjimui. Viską tą išbandęs, dar kartą, tvirtinu, šiame spote neapsakomai malonu kaituoti, vien del nuostabiai gražaus prabėgančio peizažo, kurio artumo pajutimą gali reguliuoti pats !

Šis smagus klipukas buvo filmuojamas ekspromtu „Smėlyno” spote, mano gimimo dieną. Galiu pasakyti, kad taip dar nesu sutikęs nė vienos gimimo dienos. Iškyrus mane ir mano žmoną, kuri filmavo, niekas nežinojo, jog tai mano tortadienis. Visi dūko ir džiaugėsi kaip kas išmanė. Smagu , kai gamta tau dovanoja tokią gražią, saulėtą dovaną.